Szablony do kursów online w Wordpresie

Theme LMS – Szablony do kursów online w Wordpresie

Szablony do kursów online w Wordpresie tzw. LMS Theme (Learning Management System) to grupa tematów poszukiwanych przez nas.
Jest wiele na rynku i pojawiają się nowe.
Z tymi z którymi miałem do czynienia wymieniam pokrótce w tym opisie

Pomoce dla konkretnego będą się pojawiać na platformie Wg Zakopca Jeżeli masz problem, pytania pisz w komentarzu lub jeszcze lepiej dopisz się do naszej Platformy eLerningowej „wg Zakopca”

Niezbędne do pracy platform nauczania i kursów online są:

1.Masterstudy – platforma idealna do Kursów Online na Wordpresie

Jeśli chcesz stworzyć doskonałą platformę e-learningową na CMS WordPress, wybierz szablon do kursów online pod nazwą Masterstudy. Temat ten został opracowany specjalnie dla centrów edukacyjnych i organizacji edukacyjnych. Jest także gotowy do 5 i zbudowany w oparciu o najnowszą technologię Bootstrap i LESS. Masterstudy ma importera treści demonstracyjnych jednym kliknięciem, który pozwala użytkownikom założyć własną stronę e-learningową jednym kliknięciem.

Szablony do kursów online w Wordpresie
Kursy Online Szablon Masterstudy

Ten motyw zawierana dzień pisania posta:

 • ponad 690 czcionek Google
 • niestandardowe paski boczne i widżety
 • obsługę lokalizacji WPML
 • wtyczkę subskrypcji Mailchimp
 • i inne w pełni funkcjonalne funkcje.

Panel opcji motywu jest obsługiwany przez Redux Framework, który oferuje mnóstwo opcji dostosowywania. Motyw oferuje cztery wstępne ustawienia skórki, dzięki czemu możesz wybrać kolory pasujące do marki witryny lub tożsamości biznesowej.

Ten motyw umożliwia tworzenie płatnych i bezpłatnych kursów. Ponadto, tworzenie unikalnego układu strony jest bardzo łatwe i nie wymaga żadnego doświadczenia w kodowaniu, ponieważ jest dostarczane z integracją WPBakery Page Builder.
Dzięki wtyczce typu „przeciągnij i upuść” oraz wtyczce do tworzenia stron zaplecza tworzenie witryny jest szybkie i przyjemne.

Za pomocą suwaka rewolucji możesz tworzyć wspaniałe slajdy z niesamowitymi efektami animacji.

Masterstudy jest w pełni kompatybilny z Woocommerce, dzięki czemu przyjmowanie płatności jest systematyczne i szybkie. Oferuje także rozszerzony szablon profilu nauczyciela, w którym można wprowadzić wszystkie informacje nauczyciela. Ponadto zawiera system recenzji, który pozwala uczniom zostawić recenzję dowolnego kursu.

Masterstudy ułatwia tworzenie nowych wydarzeń i dodawanie bloga na swojej stronie internetowej.

Pomoce dla Masterstudy będą się pojawiać na platformie Wg Zakopca.
Jeżeli masz problem, pytania pisz w komentarzu lub jeszcze lepiej dopisz się do naszej Platformy eLerningowej „wg Zakopca”

DEMO / ZAKUP Masterstudy

2. eLearning WP – Learning Management System

Szablony do kursów online w Wordpresie
eLarning LMS szablon do kursów Online

eLearning WP to niezwykle starannie opracowany, przemyślany i niesamowicie twardy i niezawodny, jasny i świeży, świetlisty i kolorowy, żywy i bardzo funkcjonalny i mocny, najnowocześniejszy technologicznie, nowoczesny i wciągający, dynamiczny i bardzo responsywny motyw strony internetowej Learning Management System.
Krótko mówiąc, eLearning WP to starannie spreparowany motyw, który został intensywnie opracowany wewnętrznie, dzięki czemu udało się wdrożyć unikalną wtyczkę systemu zarządzania nauczaniem ThimPress firmy ThimPress.

Unikalna wtyczka LearnPress

LearnPress integruje się z eLearning WP jak żaden inny LMS i motyw, ponieważ zostały one zakodowane i opracowane obok siebie i ze sobą. Tak więc eLearning WP jest niezwykle spójnym i potężnym motywem LMS. W rezultacie, w tym funkcje, takie jak doskonałe zarządzanie kursami LMS, wraz z jednostkami, sekcjami, quizami i dokumentacją wideo, w jaki sposób samodzielnie to zrobić w ciągu kilku minut.

Inne ciekawe rozwiązania w eLearnig WP

Kolekcje kursów mogą łączyć indywidualne kursy, oceny kursów są opcją, bezpłatne kursy, a także PayPal, paski i metody płatności offline, zintegrowane dla Twojej wygody, z WooCommerce jako rozwiązaniem sklepowym lub do bezpośredniej sprzedaży kursów, quizów i zarządzania lekcjami z wieloma mediami i typami pytań, bbPress do komunikacji między instruktorami i BuddyPress do komunikacji między instruktorami i wiele więcej. Można śmiało powiedzieć, że eLearning WP jest najlepszym obecnie motywem LMS na rynku.

Pomoce dla eLearnig WP będą się pojawiać na platformie Wg Zakopca.
Jeżeli masz problem, pytania pisz w komentarzu lub jeszcze lepiej dopisz się do naszej Platformy eLerningowej „wg Zakopca”

Demo / Zakup eLearning WP

3. Coaching WP & Online Courses

Colead | Coaching & Online Courses WordPress
Coaching WP & Kursy Online

Speaker & Life Coach Theme (Coaching WP) to oszałamiający, Czy kochasz piękno? Coaching WP to prawdziwa sztuka piękna.
Jeśli chcesz, aby więcej osób znało Twoje inspirujące wiadomości dla świata, wywrzyj na nich wrażenie.

Coaching WP obiecuje, że nigdy Cię nie zawiedzie dzięki płynnemu wyglądowi bezpośrednio z nagłówka strony.

ThimPress stworzył różne piękne układy nagłówków o różnych odcieniach, co z pewnością zaskoczy odwiedzających. Bez względu na to, jakich urządzeń używają do przeglądania Twojej witryny, Coaching WP gwarantuje, że będzie wyglądać tak idealnie, jak to możliwe na komputerze, tablecie lub telefonie komórkowym.

Prostota Coaching WP

Efekt paralaksy jest dodawany jako fantazyjna dekoracja do każdego przesyłanego zdjęcia. Możesz także dostosować wygląd swojej witryny za pomocą biblioteki schematów kolorów.

Co ciekawsze, narzędzie do przeciągania i upuszczania stron to magiczne narzędzie, dzięki któremu możesz zmienić swoją witrynę internetową w dokładnie to, czego chcesz, nie znając żadnej linii kodu. Tak, wystarczy przeciągnąć i upuścić bloki.

Nie musisz być doświadczonym programistą, aby stworzyć własną witrynę. Coaching WP pomoże Ci go upiększyć.

Szablony do kursów online w Wordpresie firmy Thimpress obejmują inne wersje. Może następna spodoba się bardziej. Jest jednym z liderów

Demo / Zakup Coaching WP

4. Education WP – LMS Szablon z bogatymi dodatkami

Szablony do kursów online w Wordpresie
Education WP – szablon do kursów online

Szablony do kursów online w Wordpresie posiadają w swojej bazie Education WP . To doskonały motyw WordPress, który może ułatwić budowę stron informacyjnych.

Wbudowano LearnPress, który jest jednym z najlepszych systemów zarządzania nauką w WordPress.
LearnPress jest bardzo łatwy do aktualizacji lub modyfikacji.
Zasadniczo użytkownicy będą mogli kształtować każdy aspekt swojej witryny edukacyjnej.

Education WP jest również opłacalne. Kupując ten motyw, zyskasz wiele innowacyjnych dodatków LearnPress, których łączny koszt sięga setek USD.

Projekt jest bardzo responsywny i może prezentować zawartość na dowolnym urządzeniu. Ponadto strona będzie kompatybilna z różnymi przeglądarkami.
Użytkownicy mogą pobierać opłaty za swoje produkty lub usługi za pośrednictwem WooCommerce, PayPal lub Stripe.
Właściciele stron mogą publikować różne quizy i kursy za pomocą narzędzia Curriculum Manager.
Studenci mogą łatwo znaleźć te kursy za pomocą precyzyjnej funkcji wyszukiwania Ajax. Bloki witryn można łatwo przenosić dzięki technologii Drag and Drop. Możesz eksperymentować z różnymi opcjami dostosowywania. Jednak wielu klientów jest zbyt zajęty, aby zacząć od zera.

Instalacja Education WP

Instalator Education WP jednym kliknięciem może zwolnić Twój harmonogram, umożliwiając importowanie treści demonstracyjnych, takich jak gotowe posty, suwaki i strony. Dla tych, którzy preferują ściślejszy format, udostępniono jednostronicowy format witryny.

Demo / Zakup Education WP

5. WPLMS – Learning Management System

Jeśli szukasz wysokiej jakości systemu zarządzania nauczaniem WordPress, nie szukaj dalej niż WPLMS. TAK MÓWIĄ

LMS, który ma również aplikację mobilną.

WPLMS - szablon do kursów online w WordPress
WPLMS – szablon do kursów online w WordPress

Dzięki temu innowacyjnemu produktowi właściciele witryn mogą zarządzać kursami i organizować aktywność nauczycieli i studentów. Możesz także tworzyć i komercjalizować swoje kursy w Internecie.

Ponadto działa, przekształcając tradycyjną stronę WordPress w system zarządzania nauką. Jest to wspólny wysiłek, możliwy dzięki włączeniu BBPress, BuddyPress i WooCommerce. WPLMS jest bardzo elastyczny i wszechstronny, ponieważ może obsługiwać wiele przydatnych wtyczek, takich jak: system punktowy MyCred, WP Coauthors plus, BadgeOS, DwQ & A, PMPro i inne. Ponadto podstawowe pobieranie obejmie pakiet motywów zawierający 8 wtyczek zaprojektowanych specjalnie dla Twojej witryny. Ich celem jest poprawa przeglądania i uczenia się użytkownika. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących tego motywu, sprawdź jego podgląd na żywo. Pozwoli ci to wypróbować najważniejsze funkcje bez konieczności wydawania ani grosza.

Bez wątpienia WPLMS jest najlepiej sprzedającym się motywem edukacyjnym, ponieważ został pobrany ponad dziesiątki tysięcy razy. Możesz także użyć dodanego motywu podrzędnego wraz z 4 odrębnymi prezentacjami. Proces instalacji zajmuje tylko około 5 minut i wymaga jednego kliknięcia, aby rozpocząć.

WPLMS to WordPress LMS. Jest to system zarządzania nauczaniem klasy Enterprise dla WordPress, który nie ma sobie rownych w tej klasie.
Jest to kompletny system z „wszystkimi” funkcjami każdego nowoczesnego LMS. Zbudowany na BuddyPress i WooCommerce zapewnia najlepsze serwisy społecznościowe i eCommerce. Od firm z listy Fortune 500 po kilka tysięcy udanych start-upów edukacyjnych na całym świecie – to najlepszy wybór, jeśli szukasz kompletnego oprogramowania. Jest zbudowany dla instruktorów, centrów edukacji edukacyjnej, szkoleń korporacyjnych, centrów coachingowych, korepetytorów kursów, uczelni, akademii, uniwersytetu, szkoły i platformy MOOC.

Pomoce dla będą się pojawiać na platformie Wg Zakopca.
Jeżeli masz problem, pytania pisz w komentarzu lub jeszcze lepiej dopisz się do naszej Platformy eLerningowej „wg Zakopca”

Jeżeli poszukujesz rozwiązania dla swojej strony z kursami online polecamy zapoznać z DEMO

Demo / Zakup WPMLS

6. EduPro – Klasa przyszłości w LMS WordPress

EduPro - szablon pod kurs online na Wordpresie
EduPro – szablon pod kurs online

Motyw EduPro to niezawodny i responsywny motyw edukacyjny WordPress LMS. Jest to obecnie najbardziej zaradną 🙂 platforma edukacyjna na WordPress. Dzięki szeregowi zaawansowanych funkcji LMS EduPro jest klasą przyszłości.
Kilkanaście unikalnych stron demonstracyjnych zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć.
Kursy online, przedszkola i uniwersytety są w domu dzięki EduPro. Przygotowane szablony przedstawiają Twoje usługi, wartości i filozofię potencjalnym studentom.

LearnDash LMS – specjalna wtyczka

Niesamowita wtyczka LearnDash LMS podnosi poprzeczkę. Twórz kursy za pomocą interfejsu przeciągnij i upuść.

Projektuj wielopoziomowe kursy z lekcjami, quizami i różnymi tematami. Uruchom modele subskrypcji lub członkostwa z kontami i rejestracjami. Sprzedawaj swoje usługi i produkty edukacyjne bezpośrednio na swojej stronie EduPro.

Krótko mówiąc, pakiet wtyczek WordPress pozwala sprzedawać kursy w Twojej witrynie od pierwszego dnia.

Zaawansowany kanał ściekowy oparty na harmonogramie pozwala kontrolować dostęp uczniów do informacji. Wdróż liczniki lekcji i wymagania wstępne oraz wielkie certyfikaty i punkty.
EduPro generuje raporty i profile użytkowników oraz pozwala zarządzać grupami.
Program budujący strony WPBakery zawiera ponad 350 opcji dostosowywania prezentacji wizualnej. Funkcje zarządzania wydarzeniami pozwalają z łatwością łączyć ludzi. Ucz świat już dziś dzięki EduPro!

Demo / Zakup EduPro dla LMS WordPress

7. Varsita – niesamowity design i profesjonalny, nowoczesny układ

Varsita to wysokiej jakości motyw strony internetowej dla WordPress. Można go używać na stronach internetowych uniwersytetów, szkół średnich, systemów nauczania online i edukacji biznesowej. Ma niesamowity design i profesjonalny, nowoczesny układ. Varsita jest niezwykle wszechstronna i może pomieścić każdą niszę internetową. Możliwość dostosowania wynika z przyjaznych dla użytkownika funkcji dostosowywania. Krzywa uczenia się nie jest trudna, ponieważ została stworzona dla wszystkich, nie tylko dla programistów.

Themeum LM plugin – dodatkowe funkcje

Budowa strony internetowej nie musi być żmudnym obowiązkiem. Varsita sprawia, że ​​wydajność wydaje się przyjemnością. Motyw zawiera Themeum LMS, niesamowitą wtyczkę, która może przynieść wiele dodatkowych funkcji. Z pewnością zwiększy funkcjonalność Twojej witryny. Strony mogą pomieścić nieograniczoną liczbę lekcji, kursów i zadań. Niezależnie od tematu, ten motyw internetowy może stworzyć wyjątkową witrynę do nauki. Jeśli wolisz przewodniki wizualne, możesz obejrzeć fajne omówienie wideo na stronie motywu. Jest krótki i pouczający.

Ponadto Varsita gwarantuje, że użytkownicy urządzeń mobilnych nie zostaną wykluczeni z zabawy. Jego układ jest bardzo czuły, może zmieniać rozmiar i dostosowywać się do wszystkich ekranów. Istnieje 5 różnych wersji stron głównych i praktyczny odtwarzacz multimedialny. Możesz ułatwić transakcje online, korzystając z popularnej wtyczki WooCommerce. Ponadto wtyczka Revolution Slider może prezentować najważniejsze elementy projektu.

Demo / Zakup Varista do LMS

8. Skilled – kompletny Learning Management System (LMS)

Skllled - szablon kurs online wordpress
Skllled – szablon kurs online wordpress

Bezbłędnie wdrażając standardową branżową wtyczkę kursu Sensei online, Skilled pozwala użytkownikom rejestrować się, zapisywać na zajęcia, płacić za ich kursy i lekcje, a nawet zabierać ich i doskonalić swoje umiejętności lub karierę bezpośrednio z Twojej witryny.
Dzięki niesamowitemu pakietowi wtyczek e-Commerce WooCommerce komercjalizacja kursów wśród masowej publiczności online jest łatwym i przewiewnym zadaniem, podobnie jak obsługa różnych usług bramek płatniczych, a dodatkowe wtyczki, takie jak Formularz kontaktowy 7 i wtyczka kalendarza wydarzeń pomagają użytkownikom wypełnij wszystkie wymagane informacje i śledź ich lekcje w jednym zgrabnym pakiecie.

Sensei – potrzebna zewnętrzna wtyczka

Utwórz przychody za pomocą wtyczki Sensei LMS z WooCommerce
Dzięki integracji najlepszej w swojej klasie wtyczki WooCommerce „Sensei” (sprzedawanej osobno) tworzenie kursów online do sprzedaży nigdy nie było łatwiejsze dzięki WordPress. Za pomocą Sensei możesz tworzyć bezpłatne i płatne kursy, pisać plany lekcji, dodawać quizy i ustawiać warunki wstępne. Możesz pobierać opłaty za kurs lub podać rejestrację użytkownika i opcje, aby naprawdę rozszerzyć funkcjonalność swojej nowej witryny LMS (Learning Management System). LMS pomoże Ci administrować, dokumentować, śledzić i raportować na temat kursów edukacyjnych i programów szkoleniowych.

Profesjonalny serwis LMS

Łatwo twórz i sprzedawaj kursy takie jak Udemy, Coursera, Lynda, Codeacademy, Threehouse, Skillshare, Coursmos, edX, CreativeLive, Udacity, Code, Duolingo, TED-Ed, Squareknot, żeby wymienić tylko kilka!

Z tym szablonem pracowałem tylko raz

Demo / Zakup Skilled

9. Invent z wtyczką LearnDash

Invent to niesamowity motyw strony internetowej, który jest kompatybilny z dowolną wersją WordPress. Twórcy zaprojektowali ten motyw, aby ulepszyć każdą edukacyjną stronę internetową dzięki imponującemu zestawowi funkcji.

Invent - szablon LMS WordPress
Invent – szablon LMS WordPress

Wraz z instytucjami edukacyjnymi Invent jest wystarczająco elastyczny i bogaty w funkcje, aby zaspokoić potrzeby agencji projektowych, stron internetowych firm i małych firm.

Ten motyw jest teraz zintegrowany z super intuicyjnym i popularnym narzędziem do tworzenia stron SiteOrigin z prawie milionem użytkowników. Motyw jest dostarczany z ponad 30 niestandardowymi elementami do tworzenia stron. Dodatkowo, obsługujemy również 16 dodatkowych widgetów premium dzięki licznym wariantom / stylom, będącym częścią naszej popularnej wtyczki widgetów dla SiteOrigin. Przygotuj się więc do przeciągnięcia i upuszczenia swojej drogi do stworzenia świetnej strony internetowej dla swojej uczelni / szkoły / społeczności.

LearnDash – z nią system LMS

Program Invent został gruntownie przetestowany, aby zapewnić jego bezproblemową współpracę z LearnDash, popularnym systemem zarządzania nauczaniem (LMS) dla WordPress (należy go zakupić osobno). Motyw zawiera niestandardowe style dla komponentów LearnDash. Zapewnia również niestandardowe paski boczne, szablon strony do wyświetlania elementów LearnDash lub niestandardowe posty.

Demo / Zakup Invent

10. Rising z LMS Learn Press

Rising XooTheme’s to motyw WordPress w pełni zorientowany na system edukacyjny dla studentów, nauczycieli, a nawet instytucji. Służy jako portal do publikowania kursów, aktualizacji i konsultacji.

Rising - LMS szablon do kursów online
Rising – LMS szablon do kursów online

XooTheme’s Rising to dobrze wykonany, ładnie zaprojektowany i łatwo konfigurowalny motyw WordPress dla każdego, kto chce zbudować edukacyjną stronę internetową.
Motyw jest w 100% responsywny i oferuje elastyczne opcje.
Ten motyw LMS ma wszystko, czego można oczekiwać od strony edukacyjnej.

Motyw obsługiwany jest przez wtyczkę LearnPress.

Istnieje kilka korzystnych opcji, aby utworzyć bezpłatny / płatny kurs, lekcje, pytania, quizy i wiele innych. Niesamowita wtyczka LearnPress pozwala korzystać z wielu bezpłatnych i premium funkcji, dzięki czemu Twoja użyteczność jest o wiele bardziej niesamowita. Jest to idealny motyw systemu zarządzania nauką, o który możesz poprosić.

Demo / Zakup Rising LMS

11. Lincoln z Learn Dash

Lincoln to potężny i unikalny motyw edukacyjny WordPress, idealny dla stron internetowych z kursami. Dzięki pełnowartościowym możliwościom integracji Systemu Zarządzania Nauczeniem opartym na Learn Dash od razu po wyjęciu z pudełka, co oznacza, że ​​Lincoln może szybko stać się środkiem, dzięki któremu stworzysz potężną internetową platformę edukacyjną.

Lincoln -LMS Theme
Lincoln -LMS Theme

Ponadto ten motyw pozwala skutecznie i niezawodnie dostarczać treści i materiały edukacyjne w uporządkowany i uporządkowany sposób dla użytkowników, bez konieczności pisania jednego wiersza kodu oraz z dużą elastycznością dla określonych klas, kursów lub tematów, biuletynów subskrypcyjnych, system zarządzania kontami i wszystko, czego oczekujesz od złożonego i rozwiniętego LMS gotowego oświecić współczesny świat.

Ale to dopiero początek. Ponieważ Lincoln jest również w pełni zintegrowany z renomowaną WooCommerce – największą platformą eCommerce, co oznacza, że ​​monitorowanie produktów w sklepie edukacyjnym online nigdy nie byłoby łatwiejsze. Nie wspominając już o tak niesamowitych funkcjach i rozszerzeniach, z którymi Lincoln jest w pełni zapakowany, jak Revolution Slider, Visual Composer), ponieważ widząc, że wierzysz, rzuć okiem na naszą prezentację na żywo, aby zrozumieć, w jaki sposób nasz motyw Lincoln przyniesie wartość Twoich pieniędzy.

Demo / Zakup Lincoln Theme dla LMS

12. EducationPress z wtyczką CoursePress Pro

EducationPress - LMS wordpress
EducationPress – LMS wordpress

Theme EducationPress to kolorowa strona internetowa poświęcona kursom i klasom LMS WordPress. Jest to wyrafinowany zestaw potężnych wtyczek, solidnych ram oraz wygodnych widżetów i szablonów, które łączą się w celu umożliwienia kolegiom, uniwersytetom, wyspecjalizowanym szkołom i wszelkiego rodzaju organizacjom edukacyjnym tworzenia witryn internetowych kursów z systemem zarządzania nauczaniem.

Dzięki EducationPress dodawanie nowych klas i kursów do witryny jest niezwykle nieskomplikowane, jest to rutynowe zadanie interfejsu zaplecza, które można wykonać w ciągu kilku minut, nawet bez patrzenia na wiersz kodu.

Wtyczka CoursePress Pro

EducationPress korzysta z niesamowitej wtyczki CoursePress Pro, która zapewnia zaawansowany zestaw funkcji i narzędzi do efektywnego hostowania kursów online bezpośrednio z Twojej witryny, z kursami opartymi na tekście i wideo, tworzeniem i wdrażaniem quizów, przesyłaniem audio i przesyłaniem plików studentów do udostępniania i Dyskutując, EducationPress to naturalne środowisko do nauki odbywania się w Internecie. Zautomatyzowana i ręczna ocena instrukcji, zarówno bezpłatne, jak i płatne opcje kursu z ponad 13 zintegrowanymi usługami bramek płatniczych, sprawiają, że EducationPress jest popularnym tematem kursów online na rynku!

Demo / Zakup EducationPress

13. EduKul – sprzedaż kursów online

EduKul szablon kursy online
EduKul szablon kursy online

Motyw Edukul to fantastyczny motyw LMS WordPress do kursów online i innych intencji edukacyjnych. W zestawie otrzymujesz trzy odmiany strony głównej oraz wszelkiego rodzaju inne praktyczne układy strony i elementy. Konfiguracja zajmie Ci tylko kilka minut. Pamiętaj, że dzięki narzędziu do tworzenia stron WPBakery możesz także dostosować domyślny wygląd Edukul i dokładnie go dostosować do swoich potrzeb. Nie musisz mieć żadnych umiejętności i czegokolwiek, aby móc pracować z Edukul, dzięki technice przeciągnij i upuść.

Układ Edukul jest w 100% responsywny i elastyczny, działa na wszystkich urządzeniach, od urządzeń przenośnych po komputery stacjonarne. Inne smakołyki obejmują wiele nagłówków, Slider Revolution, ponad siedemdziesiąt uderzających elementów i lepki nagłówek. W Edukul jest jednak wiele więcej niż tylko wspomniane, obejmujące wszystkie niezbędne, a następnie niektóre elementy do szybkiej realizacji internetowej platformy edukacyjnej.

Demo / Zakup EduKul

14. Skans – Learning Management System (LMS)

Skans - LMS Theme
Skans – LMS Theme

Motyw Skans WordPress Theme for Learning Management System (LMS) został specjalnie zaprojektowany jako idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu edukacyjnego.
Theme Skans został opracowany jako system zarządzania nauczaniem dla platformy listy kursów, takiej jak Udemy, Training Center, Courses Hub, eLearning Business, College, Academy, University lub School.

Skany Motyw WordPress jest bardzo łatwy do cumtomize i ma wiele funkcji i bardzo silny panel administracyjny dla każdego klienta, aby stworzyć dobrą stronę internetową. Skans zawierał również wiele funkcji umożliwiających stworzenie strony o profesjonalnym wyglądzie i atrakcyjnym wyglądzie

Motyw Skans ma w pełni responsywny układ. Idealnie pasuje do różnych wyświetlaczy i rozdzielczości, od zwykłych ekranów komputerowych do tabletów, iPadów, iPhone’ów i małych urządzeń mobilnych.

Funkcje:

 • 2 Indeks układu wielostronicowego
 • 2 Układ pojedynczej strony indeksu
 • 3 Układ sklepu indeksowego
 • 3 Indeks układu blogu
 • 2 Indeks Ciemny układ wielostronicowy
 • 2 Indeks ciemnego układu pojedynczej strony
 • 1 Układ pola indeksu
 • Wsparcie RTL
 • WPBakery Page Builder – Dodano Visual Composer. Oszczędzasz 45 USD
 • Dodano suwak rewolucji. Oszczędzasz 25 USD
 • Dodano najlepsze dodatki do WPBakery Page Builder. Oszczędzasz 25 USD
 • Formularz kontaktowy 7 formularzy kontaktowych
 • Formularze rejestracji do newslettera MailChimp
 • Gotowy na WooCommerce
 • Gotowy na WPML
 • W pełni responsywny układ
 • Import demonstracyjny jednym kliknięciem
 • Potężne opcje motywu
 • Crossbrowser Kompatybilny z Edge, IE9 +, Firefox, Safari, Opera, Chrome
 • Ponad 30 skrótów Visual Composer od ThemeMascot
 • Zawiera ponad 800 czcionek Google
 • Czcionka Niesamowite 400+ ikon
 • Eleganckie ikony czcionek Ponad 360 ikon
 • 7 Obrysuj ponad 200 ikon
 • IcoMoon Fonts 360+ ikony
 • Ion Icon Czcionki 360+ ikon
 • Wyposażony w Bootstrap

Demo / Zakup Skans – Theme LMS

15. iGuru – z wtyczką LearnPress

iGuru - theme LMS
iGuru – theme LMS

Wspaniałe układy strony głównej iGuru LearPress LMS Plugin.
Rozszerzony moduł do prezentacji produktów na stronach nowoczesny design elastyczny, przeciągnij i upuść narzędzie do tworzenia nagłówków z ustawieniami wstępnymi.
Dostosowywalne kolory i czcionki ponad 100 opcji w opcjach motywu, które to pozwolą stworzenie czegoś swojego. Możliwość ustawiania lokalnych opcji na stronie za pomocą metaboxów. Ponad 30 modułów ze wszystkimi niezbędnymi ustawieniami Import zawartości demonstracyjnej jednym kliknięciem W pełni responsywny rozszerzone animacje wierszy WGL Elastyczne moduły portfela siatka portfela z nieskończonym przewijaniem, przycisk załaduj więcej potężny moduł członków zespołu

Funkcje motywu iGuru:

 • Wspaniałe układy strony głównej iGuru
 • Gotowy LearPress LMS Plugin
 • Rozszerzony moduł do prezentacji produktów na stronach
 • Nowoczesny design
 • Elastyczny, przeciągnij i upuść narzędzie do tworzenia nagłówków z ustawieniami wstępnymi
 • Dostosowywalne kolory i czcionki
 • Ponad 100 opcji w opcjach motywu
 • Możliwość ustawiania lokalnych opcji na stronie za pomocą metaboxów.
 • Ponad 30 modułów ze wszystkimi niezbędnymi ustawieniami
 • Import zawartości demonstracyjnej jednym kliknięciem
 • W pełni responsywny
 • Rozszerzone animacje wierszy WGL
 • Elastyczne moduły portfela
 • Siatka portfela z nieskończonym przewijaniem, przycisk Załaduj więcej
 • Potężny moduł członków zespołu
 • Obszerna dokumentacja
 • Gotowy na WooCommerce
 • Gotowy do tłumaczenia
 • Zawiera motyw podrzędny

Demo / Zakup iGuru

16. UOCE theme do tworzenia kursów online

UOCE (University of College Education)
UOCE (University of College Education)

Szablon UOCE (University of College Education) to elegancki, konfigurowalny, łatwy i przejrzysty motyw WordPress. Motyw UOCE zapewnia wspaniałe funkcje do tworzenia kursów online, zespołów, wydarzeń, galerii i wielu innych dla Twojego instytutu.

Motyw jest kompletnym systemem zarządzania kursami, w którym można tworzyć kursy online, takie jak Harmonogram kursów, opisy, opcje cenowe i funkcje kursów. Jest to najłatwiejszy motyw do ustawienia wyglądu i stylu według własnego wyboru. Kolejna zadziwiająca funkcja Theme jest w pełni kompatybilna z najnowszymi technikami SEO. Motyw UOCE jest elastyczny i zawiera pakiet opcji dostosowywania motywu, aby stylizować witrynę zgodnie z Twoimi pragnieniami.

Można go również przetłumaczyć na dowolny wybrany język za pomocą wtyczki WPML.

Demo / Zakup UOCE

17. Kalvi Education Theme WordPress

Kelvi -Education Theme WordPress
Kelvi -Education Theme WordPress

Kalvi Education zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić własny system zarządzania nauką.

Jest to motyw LMS WordPress z dziewięcioma oszałamiającymi i unikalnymi demonstracjami, gotowymi i przygotowanymi do użycia, co jest ważne, aby zobaczyć jak całość się prezentuje

Po wyjęciu z pudełka 🙂 możesz bezproblemowo tworzyć kursy online, instruktor, akademię, uniwersytet lub wiele innych stron internetowych. Aby urozmaicić wszystko, Kalvi Education ma ponad 250 sekcji interfejsu, ponad sześćset elementów i elementów strony, a także dziesięć rodzajów list kursów.

Tak, Kalvi Education to poważna sprawa!

Dzięki Kalvi Education możesz także konfigurować formularze quizów i cieszyć się kilkoma wtyczkami premium, które zabiorą Cię na górę. Od Slider Revolution i konstruktora WPBakery po Ultimate Addons i Layer Slider – wszystko to jest częścią zestawu Kalvi Education. Jeśli chcesz coś zmienić, zrób to ze stylem Kalvi Education.

To szablon LMS, któremu będę chciał się przyglądnąć. Jak masz jakieś doświadczenie z nim napisz w komentarzu

Demo / Zakup Kelvi Education

18. Udetor

Udetor - szablon kursy online w Wordpresie
Udetor – szablon LMS

Czy zastanawiasz się nad uruchomieniem internetowej platformy edukacyjnej? W takim przypadku Udetor jest motywem LMS WordPress, który dostarcza materiały potrzebne do szybkiego rozpoczęcia projektu. Dzięki ośmiu prezentacjom i nie tylko, możesz łatwo znaleźć odpowiedni wygląd, który zaprezentuje Cię w Internecie. Poza tym, chociaż możesz użyć wstępnie zaprojektowanej próbki dokładnie tak, jak jest, możesz ją również dostosować, jeśli uważasz, że najlepiej pasuje do twoich potrzeb. Nie musisz ograniczać się w żaden sposób, kształcie ani formie.

Udetor buduje BadgeOS i moduły harmonogramów, jest wyposażony w Larndash LMS, tworzenie kursów front-end i zapewnia bardzo łatwą konfigurację. Ponadto dostępnych jest ponad dwadzieścia stron, które możesz zatrudnić, a także jak najszybciej uruchomić w pełni funkcjonalną stronę edukacyjną.

Demo / Zakup Udetor

19. LMS z możliwością hostingu video

LMS - Motyw do kursów online
LMS – Motyw do kursów online

Motyw LMS jest elastycznym motywem do zarządzania nauczaniem dla WordPress. Ma wiele imponujących funkcji, umożliwiając tworzenie wysokiej jakości profili nauczycieli, kursów online, zarządzania lekcjami, rozszerzonych profili użytkowników, hostingu wideo, systemów quizów i załączników. Właściciele witryn mogą również śledzić postępy poszczególnych kursów. Jest kompatybilny z WordPress, BuddyPress, Sensei, Kalendarzem wydarzeń, WooCommerce, Mail-chimp i WPML. To marzenie nauczyciela online, ułatwiające stworzenie solidnej witryny szkoleniowej. Dzięki LMS możesz uczyć klientów z całego świata.

Ponadto tworzenie stron dla Twojej witryny jest bardzo łatwe dzięki rewolucyjnemu Visual Page Builder. Stopień elastyczności jest oszałamiający, ponieważ możesz zmodyfikować każde ustawienie. Krótko mówiąc, ten motyw sprawia, że ​​czujesz się jak profesjonalny twórca stron internetowych, nawet jeśli nie masz doświadczenia w technologii. Wykorzystuje technologię przeciągnij i upuść, a Ty musisz tylko wybierać elementy i upuszczać je tam, gdzie powinny.

Wtyczka Sensei umożliwia właścicielom stron pisanie lekcji, tworzenie kursów i obejmuje testy. Możesz włączyć rejestrację użytkownika i ustawić warunki wstępne dla kursów. Oczywiście Twoim ostatecznym celem jest osiągnięcie zysku. Fakturowanie jest łatwe dzięki popularnej wtyczce WooCommerce. Może stworzyć niezawodną i stabilną platformę do transakcji online.

Demo / Zakup LMS

20. Clever Course

szablon LMS do kursów online do WordPress
Clever Course – szablon LMS do kursów online do WordPress

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową LMS (system zarządzania nauczaniem), nie szukaj dalej niż Clever Course. Możesz go używać na stronach szkół, szkół wyższych, uniwersytetów lub innych instytucji edukacyjnych. Jeśli Twoim głównym celem jest pisanie i dystrybucja zajęć online, Clever Course może poprawić twoje wyniki finansowe. Możesz podzielić kursy online na odrębne sekcje. Możesz także quizować swoich uczniów.

Płatności i certyfikatu

Ten motyw próbuje pomieścić zarówno klientów, jak i użytkowników ich witryny. Obsługiwane metody płatności to Stripe, PayPal, PayMill i Authorized.net. Bezpośrednie przelewy bankowe są akceptowane, jeśli użytkownik skontaktuje się z administratorem witryny. Możesz dostarczyć studentowi oficjalne certyfikaty kursu jako dowód ukończenia studiów.

Właściciele witryn mają pełną kontrolę nad swoją firmą. Mogą dostosowywać stawki prowizji zarówno dla instruktorów, jak i użytkowników. Możesz także ustalić, ile razy mogą powtórzyć kurs, zanim uczeń go nie zaliczy.

Wersja demonstracyjna z danymi

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, łatwy importer demonstracji może zapewnić doskonałą zawartość. Może dać ci wyobrażenie o tym, jak zorganizować witrynę i może działać jako platforma uruchamiania dla dalszych ulepszeń. Ponadto narzędzie do tworzenia stron bez ograniczeń może generować nieograniczoną liczbę stron

Demo / Zakup Clever Course

21. GURU pod Sensei i WPML

Guru - szablon LMS kursy online do WordPressa
Guru – szablon LMS kursy online do WordPressa

Zaprojektowany dla usług systemu zarządzania nauczaniem (LMS), Guru jest bardzo wszechstronnym motywem WordPress. Wykorzystuje Sensei, WooCommerce, BuddyPress, WPML, Kalendarz wydarzeń i Mailchamp. Możesz znaleźć wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia własnego udanego kursu online z Guru. Ma rozszerzone profile użytkowników, systemy quizów, zarządzanie lekcjami, hosting wideo, systemy pytań, systemy oceniania i rankingu oraz kilka załączników. Możesz także monitorować postęp każdego kursu.

Dzięki integracji innowacyjnego WooCommerce właściciele witryn mogą tworzyć niezawodne sklepy internetowe. Ponieważ jest to jedna z najbardziej płodnych wtyczek WordPress, zawsze możesz polegać na jej jakości.

Stworzenie strony internetowej nie jest tak trudne jak kiedyś. Dzięki narzędziu Visual Page Builder, funkcje przeciągania i upuszczania pozwalają na intuicyjne i przyjazne dla użytkownika dostosowanie. Ponadto Guru jest całkowicie gotowy na WPML.

Ponadto możesz założyć wielojęzyczną stronę, która jest przeznaczona dla międzynarodowej publiczności. Twórcy motywów włączyli rosyjskie i francuskie pliki tłumaczeń do pakietu do pobrania. Podczas tworzenia i organizowania wydarzeń Kalendarz wydarzeń może śledzić wszystkie działania. Co więcej, jest to adaptowalna i rozszerzalna wtyczka, która ułatwia Ci życie.

Demo / Zakup Guru

22. Academy

Academy szablon LMS kursy online do WordPressa
Academy szablon LMS kursy online WordPressa

Dawno minęły czasy, kiedy wiedzę można było znaleźć tylko w nudnych, zakurzonych książkach. Obecnie zupełnie nowy świat wirtualnego uczenia się obiecuje edukować młode umysły w zaciszu własnego domu. Akademia to motyw WordPress, który stoi na czele tego trendu, umożliwiając rozpowszechnianie i komercjalizację wiedzy online.

Nie myl tego z prostą skórką strony. To o wiele więcej, biorąc pod uwagę, że przekształca standardowy układ WordPress w system zarządzania uczeniem się, który ułatwia nauczanie i uczenie się. Jeśli chcesz doświadczyć tego motywu z pierwszej ręki, możesz uzyskać dostęp do podglądu na żywo. Jest całkowicie darmowy i nie musisz wydawać ani grosza.

Funkcje Akademii ułatwiają właścicielom witryn tworzenie kursów online. Niektóre z najbardziej znaczących dodatków obejmują system oceniania, rozszerzone profile użytkowników, możliwość dołączania załączników plików, systemy pytań, systemy oceniania oraz włączenie mediów hostowanych samodzielnie. Administratorzy mogą również monitorować postęp poszczególnych kursów. Zarabianie jest proste dzięki wdrożeniu WooCommerce. Większość stron internetowych korzysta z tej wtyczki, aby tworzyć niezawodne sklepy internetowe.

Użytkownicy będą cieszyć się rozszerzonymi wersjami swoich profili. Będą mogli przesyłać zdjęcia, modyfikować pola profilu, rejestrować się, resetować hasła i śledzić kursy.

Demo / Zakup Academy

23. Skillfully

Skillfully szablon LMS kursy online w WordPress
Skillfully szablon LMS kursy online w WordPress

Umiejętnie pozwala ci stworzyć profesjonalny rynek online kursów online, aby sprzedawać kursy i lekcje, lub rekrutować cały zespół ekspertów, aby stworzyć Akademię Nauczycieli.

Zajęcia mogą być bezpłatne, płatne dla poszczególnych klas, subskrypcji (z pomocą rozszerzeń) lub mieszanki. Możesz nawet mieć specjalne podglądy kursów! Wszystko to zostało zaprojektowane i dostarczone z elementami Google Material Design, aby ożywić Twój oszałamiający nowoczesny rynek e-learningowy!

Umiejętnie jest zbudowany wokół wtyczki Sensei od WooThemes. Nie jest dołączony do zakupu tego motywu.

Demo / Zakup Skillfully

I to tyle jak na razie.
Masz jakieś doświadczenie z Szablonami LMS pod kursy online?
Napisz w komentarzu.
Pomoce dla konkretnego będą się pojawiać na platformie Wg Zakopca Jeżeli masz problem, pytania pisz w komentarzu lub jeszcze lepiej dopisz się do naszej Platformy eLerningowej „wg Zakopca”

5/5 - (3 votes)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments