[WORDPRESS] – Najlepsze wtyczki do email Newslettera

[WORDPRESS] – Najlepsze wtyczki do email Newslettera

Tworzenie listy e-mail jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla swojej firmy online.
Dlaczego? Ponieważ daje ci bezpośredni dostęp do publiczności, która jest naprawdę zainteresowana tym, co robisz; odbiorców, którzy zapisując się do newslettera, już wykazali chęć dalszego słuchania tego, co masz im do zaoferowania.

Jak zbudować tę cenną własną listę mailingową?
Wszystko zaczyna się od zebrania adresów e-mail osób, które odwiedzają Twoją witrynę (za zgodą!). Niestety, jest to trudna sprawa, ponieważ żyjemy teraz w świecie, w którym trudniej niż kiedykolwiek zwrócić na siebie uwagę.

Jako marketerzy czyli właściciele firm, przedsiębiorcy, liderzy musimy starać się przyciągnąć i przyciągnąć jak najwięcej uwagi naszych gości.
Jednak (i ​​tu jest najważniejsze) musimy nie tylko przyciągnąć ich uwagę, ale także przekonać ich, że cokolwiek mamy do powiedzenia do pokazania, to warto nas wysłuchać lub od nas otrzymać otrzymać.

Prezentuje kilka rozwiązań dla

Bloom Wtyczka od eleganckich motywów

Bloom to wg mnie pięknie zaprojektowana wtyczka do biuletynu, zawierająca ponad sto szablonów i 19 integracji z popularnymi narzędziami e-mail marketingu.

Obsługuje sześć różnych typów formularzy wyskakujących
Otrzymasz także unikalne opcje wyzwalania, takie jak możliwość wyświetlenia formularza wyrażenia zgody po pozostawieniu komentarza przez użytkownika.

Plany zaczynają się od 89 USD rocznie, co obejmuje dostęp do wszystkich produktów Elegant Themes, w tym Divi więc chyba warto.

5/5 - (1 vote)
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments