WPForms - formularze w Wordpress

[Wtyczka] WPForms formularze w WordPress

WPForms to najlepsza wtyczka formularzy kontaktowych . Dzięki formularzom wielostronicowym, szablonom formularzy, logice warunkowej, przesyłaniu plików i nie tylko, WPForms to wtyczka formularzy, która jest ŁATWA i MOCNA. WPForms, narzędzie do budowania formularzy WordPress metodą przeciągnij i upuść.

WPFroms Lite i WPForms Pro

Wtyczka do formularzy w WordPress prezentowana jest w dwóch wersjach WPFroms Lite i WPForms Pro

Wersje WPForms Lite pobierzesz z repozytorium WordPress https://wordpress.org/plugins/wpforms-lite/

Plugin WPForms jest szybki i oferuje najlepsze wsparcie na rynku. Krótko mówiąc, jest to najbardziej przyjazna dla początkujących wtyczka WordPress do tworzenia formularzy online.

WPForms pozwala tworzyć piękne formularze kontaktowe, formularze opinii, formularze subskrypcji, formularze płatności i inne rodzaje formularzy dla Twojej witryny w ciągu kilku minut, a nie godzin!

W WPForms doświadczenie użytkownika jest naszym priorytetem nr 1. Nasze gotowe szablony formularzy i przepływy pracy sprawiają, że WPForms są najbardziej przyjazną dla początkujących wtyczką formularza kontaktowego na rynku.

Wtyczka WPForms to w 100% responsywne rozwiązanie do obsługi formularzy kontaktowych, więc Twoje formularze kontaktowe zawsze będą wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach (telefon komórkowy, tablet, laptop i komputer stacjonarny).

Formularze kontaktowe WPForms są również wysoce zoptymalizowane pod kątem wydajności sieci i serwerów, ponieważ rozumiemy znaczenie szybkości, jeśli chodzi o SEO, marketing i konwersję.
Można powiedzieć, że WPForms jest jedną z najszybszych wtyczek do tworzenia formularzy kontaktowych WordPress na świecie.

WPForms Pro

Ta wtyczka to lite wersji wtyczki WPForms Pro, która zawiera wszystkie funkcje formularza kontaktowego, które kiedykolwiek będziesz potrzebować, w tym formularze subskrypcji e-mail, wielostronicowe formularze kontaktowe, przesyłanie plików, logika warunkowa, integracje płatności, szablony formularzy i wiele innych.

WPForms umożliwia tworzenie niestandardowych formularzy kontaktowych w kilka minut. Korzystając z łatwego w użyciu internetowego narzędzia do tworzenia formularzy typu „przeciągnij i upuść”, możesz łatwo dodawać niestandardowe pola formularzy, zmieniać ich kolejność i w zasadzie utworzyć kompletny formularz kontaktowy w ciągu 5 minut lub krócej.

Gotowe szablony formularzy

Budowanie formularzy kontaktowych w WordPress może być czasochłonne. Dlaczego?

Ponieważ każda inna wtyczka formularzy kontaktowych WordPress wymaga zbudowania formularza kontaktowego od zera. Prawda jest taka, że ​​często nie jest konieczne tworzenie formularza kontaktowego całkowicie od zera, chyba że naprawdę tego chcesz.

Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć prosty formularz kontaktowy, formularz marketingowy, poprosić o formularz wyceny, formularz darowizny, formularz polecenia zapłaty, formularz rejestracyjny lub formularz subskrypcji, w narzędziu do tworzenia formularzy kontaktowych jest dla Ciebie szablon formularza.

WPForms zawiera gotowe szablony formularzy, które pomagają oszczędzać czas. W razie potrzeby możesz dodawać, usuwać lub ponownie rozmieszczać pola.

Zobacz ponad 150 gotowych prezentacji szablonu formularza WPForms.

Mobile Ready, SEO Friendly i zoptymalizowany pod kątem szybkości.

Formularze kontaktowe WPForms są domyślnie w 100% responsywne i przyjazne dla urządzeń mobilnych. WPForms jest jedną z najszybszych wtyczek formularzy kontaktowych WordPress.

Możesz osadzić formularz kontaktowy na dowolnej stronie ze zoptymalizowanym tytułem i opisem.
Dzięki szybkości i właściwemu formatowaniu WPForms jest również jedną z najbardziej przyjaznych dla SEO wtyczek formularzy kontaktowych.

Wszystkie pola i funkcje, których potrzebujesz, aby odnieść sukces

Od ocen w gwiazdkach, poprzez przesyłanie plików, po wielostronicowe formularze kontaktowe z paskiem postępu – mamy wszystkie pola, których potrzebujesz.

Możesz łatwo zintegrować swoje formularze kontaktowe z usługą e-mail marketingu lub zbierać płatności za rezerwacje i zamówienia. WPForms pozwala zrobić to wszystko. Najlepsze jest to, że możesz to wszystko zrobić bez zatrudniania programisty.

Ankiety i głosowania

Wraz z formularzem kontaktowym możesz także używać WPForms do tworzenia ankiet i formularzy głosowań.

Nasz dodatek do wtyczki ankiety WordPress zawiera inteligentne pola ankiet, w tym skalę Likerta, oceny w gwiazdkach, możliwość wielokrotnego wyboru, wynik Net Promoter Score (NPS) i inne, dzięki czemu możesz tworzyć niestandardowe formularze ankiet, takie jak Survey Monkey (bez wysokich kosztów).

WPForms oferują najlepsze w swojej klasie raporty ankietowe. Za pomocą naszych interaktywnych raportów możesz dostosowywać wykresy, eksportować je do prezentacji, a nawet wyświetlać wyniki zbiorcze użytkownikom.

Najlepszą częścią raportów ankietowych WPForms jest to, że mogą one działać wstecz na dowolnym starym formularzu kontaktowym lub formularzu kontaktowym ankiety zwrotnej utworzonym za pomocą WPForms.

Możesz także użyć dodatku do ankiet i ankiet, aby łatwo utworzyć ankietę w swojej witrynie. Aby zaoszczędzić czas podczas tworzenia ankiety użytkownika, dodaliśmy wbudowany szablon formularzy ankiety. Nasza funkcja ankiety oferuje raporty w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz udostępniać wyniki ankiety użytkownikowi natychmiast po przesłaniu przez niego głosu.

Podobnie jak formularz kontaktowy, możesz osadzać swoje ankiety i ankiety w dowolnym obszarze postów, stron lub widżetów w WordPress.

Członkostwo i domyślne formularze WordPress

Oprócz budowania prostych formularzy kontaktowych, których potrzebuje każda witryna WordPress, WPForms pomaga również tworzyć lepsze domyślne formularze WordPress.

Na przykład możesz użyć WPForm do tworzenia niestandardowych formularzy logowania WordPress i niestandardowych formularzy rejestracji użytkowników WordPress, które są idealne dla witryn członkowskich.

W przypadku witryn członkowskich możesz również użyć WPForms, aby utworzyć chroniony hasłem formularz kontaktowy, a nawet formularz kontaktowy tylko dla członków, który jest ograniczony tylko do zalogowanych użytkowników.

Blogerzy i wydawcy mogą korzystać z formularzy do przesyłania postów WordPress, aby akceptować posty gości, formularz kontaktowy z referencjami w celu zbierania testów i formularzy umów partnerskich w celu rozwijania działalności.

Formularz płatności, formularz darowizny, formularz rezerwacji i inne

Chociaż WPForms początkowo był wtyczką formularza kontaktowego, przekształciło się w potężne rozwiązanie formularzy, które można wykorzystać do utworzenia formularza płatności, formularza darowizny, formularza rejestracyjnego, formularza rezerwacji online i innych.

WPForms integruje się zarówno z PayPal, jak i Stripe, dzięki czemu możesz łatwo utworzyć formularz płatności kartą kredytową, aby akceptować płatności w swojej witrynie. Jeśli używasz protokołu SSL, możesz skorzystać z naszego formularza płatności w paski, aby zaakceptować płatności kartą kredytową. Możesz też skorzystać z naszego formularza płatności PayPal, aby dokonać formularza darowizny i zaakceptować płatności online.

Oprócz prostych formularzy zamówień właściciele firm używają również formularzy WPForm do tworzenia niestandardowych formularzy zakupu produktów, formularzy zamówień na koszulki, formularzy rezerwacji online i innych.

Czasami może być konieczne utworzenie formularza kontaktowego wymagającego podpisu. WPForms zawiera pole podpisu do zbierania podpisów użytkowników w formularzach WordPress, a nawet tworzenia niestandardowych formularzy podpisów.

Możesz to wszystko zrobić, korzystając z tego samego łatwego w użyciu narzędzia do tworzenia formularzy kontaktowych, które jest lubiane przez ponad 3 miliony użytkowników.

Formularze zoptymalizowane pod kątem konwersji i wyników

Dzięki naszemu dodatkowi Strony formularzy możesz tworzyć niestandardowe strony docelowe formularzy, takie jak Google Forms i Wufoo, bezpośrednio w WordPress, dzięki czemu możesz zwiększać konwersje bez wysokich kosztów.

Aby poprawić wskaźnik wypełniania formularzy, stworzyliśmy Conversational Forms®, który pomaga sprawić, by ogólny formularz opinii i inne niestandardowe formularze kontaktowe były bardziej ludzkie, dodając interaktywny układ formularza. Nasze formularze konwersacyjne są podobne do Typeform bez wysokich kosztów subskrypcji.

WPForms ma również inne funkcje optymalizacji konwersji, takie jak nasza inteligentna logika formularzy, która pozwala tworzyć dynamiczne formularze kontaktowe, w których pola zmieniają się w zależności od odpowiedzi użytkownika, wielostronicowe formularze kontaktowe z paskiem postępu i inne zaawansowane formularze kontaktowe.

Integracja analityki formularzy WPForms z MonsterInsights pozwala łatwo śledzić formularze pozyskiwania potencjalnych klientów, formularze rejestracji w biuletynie, poprosić o formularz kontaktowy oferty i inne ważne formularze w witrynie.

Łatwy w dostosowywaniu i rozszerzaniu

Możesz łatwo dostosować swoje formularze kontaktowe za pomocą naszych dzielników sekcji, bloków HTML i niestandardowego CSS.

Ponieważ formularze kontaktowe są niezbędne do marketingu, WPForms to wtyczka obowiązkowa dla każdej strony!

Integracje

Formularze płatności PayPal – Twórz formularze PayPal, aby łatwo zbierać płatności, darowizny i zamówienia online.
Stripe Forms – Łatwo zbieraj płatności kartami kredytowymi, darowizny i zamówienia online dzięki naszemu dodatkowi Stripe.
Formularze Mailchimp – Utwórz formularze rejestracji biuletynu Mailchimp w WordPress i połącz się z formularzem kontaktowym, aby rozwinąć listę e-mail.
Formularze AWeber – Twórz formularze rejestracyjne biuletynów AWeber w WordPress i połącz się z formularzem kontaktowym, aby rozwinąć listę e-mail.
Formularze monitorowania kampanii – Utwórz formularze rejestracji biuletynu monitorowania kampanii w WordPress i połącz się z formularzem kontaktowym, aby rozwinąć listę e-mail.
Formularze GetResponse – Twórz formularze rejestracji w biuletynie GetResponse w WordPress i połącz się z formularzem kontaktowym, aby rozwinąć listę e-mail.
Constant Contact Forms – Stwórz formularze rejestracji biuletynu stałego kontaktu w WordPress i połącz się z formularzem kontaktowym, aby rozwinąć listę e-mail.
Drip Forms – Utwórz formularze rejestracji biuletynu kroplowego w WordPress i połącz się z formularzem kontaktowym, aby rozwinąć listę e-mail.
Zapier Addon – Połącz swoje formularze WordPress z ponad 1000 aplikacjami. Prześlij dane formularza kontaktowego do swojego ulubionego CRM, usługi marketingu e-mailowego itp.

Pełna specyfikacja i zakup na stronie WPForms

Często zadawane pytania

Kto powinien korzystać z WPForms?

WPForms jest idealny dla właścicieli firm, blogerów, projektantów, programistów, fotografów i zasadniczo wszystkich innych. Jeśli chcesz utworzyć niestandardowy formularz WordPress, musisz użyć WPForms.

Co jest wymagane do korzystania z WPForms?

WPForms to wtyczka WordPress. Aby korzystać z WPForms, musisz mieć własną witrynę WordPress. To wszystko.

Czy potrzebuję umiejętności kodowania, aby korzystać z WPForms?

Absolutnie nie. Możesz tworzyć formularze i zarządzać nimi bez znajomości programowania. WPForms to najbardziej przyjazne dla początkujących rozwiązanie formularza kontaktowego na rynku.

Czy WPForms spowolni moją witrynę?

Absolutnie nie. WPForms jest starannie zbudowany z myślą o wydajności. Opracowane wszystko zgodnie z najlepszymi praktykami i nowoczesnymi standardami, aby zapewnić sprawne i szybkie działanie.

Czy WPForms działa na stronach innych niż WordPress?

Nie. WPForms to wtyczka formularzy WordPress, więc NIE będzie działać na stronach, które nie używają WordPress. Ponadto WPForms nie jest kompatybilny z platformą WordPress.com. Aby korzystać z WPForm, musisz korzystać z hostowanej wersji WordPress.

Czy jest wersję próbną?

Nie ma wersji próbnej, jednak jesteś w pełni chroniony podwójną gwarancją 100% bez ryzyka. Jeśli nie polubisz WPForms w ciągu następnych 14 dni po zakupie, zwrócą Ci 100% twoich pieniędzy.

5/5 - (1 vote)
5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments